Ağu
12
    
Ağustos-12-2010

En iyi arkadaşım evleniyor

En iyi arkadaşım evleniyor

En iyi arkadaşım evleniyor

Pretty Woman/Özel Bir Kadın

pretty woman

Başrollerde Julia Roberts Richard Gere. Onları aynı filmde görmek gerçekten çok mutlu ediciydi. Julia Roberts içinde bu film çok önemli diyebiliriz çünkü bu film sayesinde yıldızı parladı. Defalarca izledim. Romantik-Komedi türünün en iyi filmlerinden.

Made of Honor/Gelin Benim Olacak

Gelin Benim Olacak

Gelin Benim Olacak

On yıllık bir dostluk aşka dönüşebilir mi? Yoksa bu başından beri “aşk” mıdır aslında?

Just Married/ Yeni Evli

Yeni Evli

yeni evli

Tom ve Sarah birlikte olmaktan son derece mutlu olan örnek bir çifttir. Tom radyo muhabiridir, Sarah ise özgür ruhlu bir yazardır, farklılıkları onlar için bir sorun yaratmamasına rağmen çevreleri tarafından tepki çekmektedir.Çift, arkadaşlarına ve ailelerine inat evlenirler. Geleceğe dair güzel planları vardır ve başlangıç olarak balayını geçirmek İtalya’ya doğru bir yolculuğa çıkarlar, fakat ilişkilerinden rahatsız olanlar balaylarını cehenneme çevirmek için ellerinden geleni ardına koymazlar.

American Pie Wedding/Düğün

amerikan pastası

amerikan pastası

East Great Falls Lisesi, yabancı öğrenci değişimleri, okul kampı ve yaz seyahatlarinin hepsi artık geçmişte kaldı. Jim ile Michelle’in arkadaşları ve aileleri, evliliğe ve dolayısıyla yetişkinliğe adım atmak üzere olan bu iki gence yardımcı olmaya gönülden hazırlar…

Michelle nikah töreninin kusursuz olmasını ister. Herkes elinden geleni yapsa da bu hiç kolay değildir. Hatta bir ara nikahın suya düşmesi bile gündeme gelir.

Bekarlığa veda partinizde izleyeceğiniz bir kaç film ve bunları izledikten sonra gelinlik modelleri sorunu da olmadığından evlenmeye hazırsınız.Yorum Yap

isim: 
Yorumlar: