Haz
13
    
Haziran-13-2011

Privenuptia Show TV’de

Gelinlik Tasarımlarıyla Ve Abiye Modelleriyle Gelin Adaylarının Hayallerini Süsleyen Privenuptia, Tasarım Ekibinin Hazırladığı 2011 Koleksiyonu İle Show TV Ekranlarında Yer Aldı.

Privenuptia tasarımcısı Berke Türkmen Privenuptia’nın geniş model ve renk seçeneği sunan 2011 koleksiyonundaki modeller ve günün trendleri hakkında bilgi aktarıp, gelin adaylarına ipuçları verdi. Le Bouquet Mariage yetkilisi Yeşim Keymen de sezonun gözdesi olan ve evlenecek çiftler tarafından en çok tercih edilen düğün konseptlerini anlattı. Le Bouquet Mariage tarafından düğün atmosferi yaratılan Privenuptia’nın Kuyumcukent Mağazası’nda gerçekleştirilen çekimlerde gelinlik ve abiye modelleri sergilendi.

Düğün organizasyonu için Le Bouquet Mariage’i tercih edenler, rüyalarını süsleyen gelinliğe Privenuptia’da kavuşurken yüzde 20 indirim şansına da sahip oluyor. Aynı şekilde, gelinliğini Privenuptia’dan alanlara da Le Bouquet Mariage düğün organizasyonlarında yüzde 20 indirim sağlıyor. Bu sezon sonuna kadar geçerli olacak uygulamayla; evlenecekler çiftler, hayallerindeki gibi bir gelinlik giyerek masal gibi bir düğünle mutlu sona erecekler.Yorum Yap

isim: 
Yorumlar: